Tato webová stránka používá cookies ke zjednodušení používání webových stránek. více informací

Tepelná čerpadla a klimatizace Samsung.

Jsme největším distributorem klimatizací a tepelných čerpadel Samsung na českém trhu a držitelem ocenění „platinový distributor“. 

zobrazit více

Tepelná čerpadla alpha innotec.

Jsme výhradním distributorem německých tepelných čerpadel alpha innotec na českém trhu. Naší mateřskou společností je jejich výrobce, společnost ait‑deutschland GmbH. 

zobrazit více

Díky Vašim tepelným čerpadlům jsme ušetřili již

3.169.038,82 tun CO2

(Množství počítané od založení ait-deutschland GmbH.)

Vítejte u ait-česko s.r.o.

Společnost ait-česko, s.r.o., je dceřinou společností výrobce německých tepelných čerpadel alpha innotec, společnosti ait-deutschland GmbH. Zároveň jsme největším distributorem klimatizací a tepelných čerpadel Samsung. Nově také můžeme nabídnout výrobky společnosti Rhoss, zabývající se topením, větráním a klimatizací. 

Odborné know-how, energeticky úsporná řešení, rozsáhlé poradenské a servisní služby: S našimi značkami alpha innotec, Samsung a Rhoss Vám zajistíme ideální řešení vytápění a chlazení pro každý objekt – od novostaveb po rekonstrukce rodinných domů i komerčních staveb.

Využijte přímý kontakt na ait-česko: Těšíme se na Vaši zprávu! 

Vážení,

děkujeme vám za projevenou důvěru naší společnosti a našim produktům v roce 2019. Níže naleznete informaci o otevírací době a případném postupu při požadavku na servis:

Obchodní oddělení:

  • 23. 12. – 3. 1. – zavřeno
  • 6. 1. 2020 – otevřeno

Servisní oddělení:

  • 22. 12. – 26. 12. – zavřeno, poruchy či žádosti o servisní zásah prosím pište na email: infoNO SPAM SPAN!@ait-cesko.cz
  • 27. 12. – 28. 12. – zavřeno, poruchy či žádosti o servisní zásah volejte na servisní linku – 800 888 101 ,případně emailem infoNO SPAM SPAN!@ait-cesko.cz
  • 29. 12. – 1. 1. 2020 - zavřeno, poruchy či žádosti o servisní zásah prosím pište na email: infoNO SPAM SPAN!@ait-cesko.cz
  • Od 2. 1. 2020 - otevřeno

Prosíme o trpělivost při vyřizování vašich servisních požadavků s ohledem na sváteční dobu, vše budeme řešit nejrychleji jak jen to bude možné!