MONTÉR CHLADICÍCH ZAŘÍZENÍ

Co vás čeká:

  • Montáž, servis a opravy klimatizačních zařízení Samsung.
  • Servis a opravy tepelných čerpadel alpha innotec a Novelan

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:

  • elektrotechnická kvalifikace vyhl. 50 minimálně §6 podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B, praxe
  • vyučení v oboru chlazení nebo praxe v tomto oboru výhodou
  • schopnost přijímat novinky a učit se jim
  • ochota pracovat a cestovat v rámci svěřeného regionu
  • schopnost poradit si v každé situaci, improvizace
  • samostatnost i práce v týmu

Co vám můžeme nabídnout:

  • dlouholeté zajímavé zaměstnání ve společnosti, která je zástupcem výrobce tepelných čerpadel Alpha Innotec a Novelan v ČR a dále také největším distributorem klimatizací a tepelných čerpadel Samsung v ČR
  • práce ve stabilním kolektivu
  • mimořádné hodnocení vlastní aktivity a iniciativy
  • zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
  • služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat

Podrobnosti:

  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
  • Benefity: vzdělávací kurzy, školení

Máte chuť pracovat v oblasti tepelné, chladicí a větrací techniky a být v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi v dané oblasti? Neváhejte se zapojit do našeho týmu, těšíme se na Vás.

Váš životopis s krátkým textem o Vás nám zašlete na karieraNO SPAM SPAN!@ait-cesko.cz.

ait-česko s.r.o.

Vrbenská 2044/6,
370 01 České Budějovice

Infolinka zdarma: 800 888 101 (Po-Pá: 9:00 - 16:00)
www.ait-cesko.cz