Servisní a montážní technik – tepelná čerpadla, klimatizace

Co od Vás očekáváme:

• Elektrotechnickou kvalifikaci, minimálně §6 podle vyhlášky 50/1978 Sb.

• Praxe v oboru výhodou

• Ochotu cestovat

• Zájem o problematiku tepelných čerpadel, klimatizací a vytápění

• Řidičský průkaz skupiny B

• Samostatnost, schopnost improvizace, flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout:

• Zajímavou práci ve stabilní společnosti, která je dceřinou společností výrobce německých tepelných čerpadel alpha-innotec

• Nadprůměrné měsíční ohodnocení

• 13. plat

• 25 dní dovolené

• Mimořádné odměny za vlastní iniciativu

• Pravidelná školení přímo u výrobce

Náplň práce

• Uvádění do provozu, servis a opravy tepelných čerpadel alpha-innotec

• Montáž, servis a opravy klimatizační techniky

Lokalita

Jihočeský kraj, Středočeský kraj a Praha

Máte chuť pracovat v oblasti tepelné, chladicí a větrací techniky a být v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi v dané oblasti? Neváhejte se zapojit do našeho týmu, těšíme se na Vás.

Váš životopis s krátkým textem o Vás nám zašlete na karieraNO SPAM SPAN!@ait-cesko.cz.

ait-česko s.r.o.

Vrbenská 2044/6,
370 01 České Budějovice

Infolinka zdarma: 800 888 101 (Po-Pá: 9:00 - 16:00)
www.ait-cesko.cz