Servisní a technická podpora (klimatizace a tepelná čerpadla)

Náplň práce:

• Poskytovat servisní a technickou podporu instalačním partnerům a koncovým zákazníkům pro tepelná čerpadla a klimatizace Samsung.

• Komunikovat se zástupci výrobce a zajišťovat přímou podporu.

• Podporovat servisní oddělení společnosti a jednotlivé servisní techniky (diagnostika závad, identifikace náhradních dílů).

• Vzdělávat instalační partnery a interní zaměstnance v oblasti produktů a servisu.

• Úzce spolupracovat s obchodním oddělením při návrzích instalací.

• Komunikovat se servisním oddělením Samsung (ČR, Holandsko).

Co od Vás očekáváme:

• Aktivní a zodpovědný přístup k práci.

• Schopnost práce samostatně i v týmu.

• Praxe v oboru TZB, vytápění, chlazení je výhodou.

• Technické znalosti zejména v oblasti elektro.

• Příjemné vystupování a prozákaznický přístup.

• Řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Práci v úspěšné společnosti s dlouhodobým růstem.

• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

• Možnosti zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností.

• Školení u výrobce v zahraničí.

• Zajímavé finanční ohodnocení.

• 5 týdnů dovolené.

• Mobilní telefon a notebook.

• 13. mzda.

• Firemní vozidlo.

Lokalita:

Preferováno Brno, případně Praha