Tato webová stránka používá cookies ke zjednodušení používání webových stránek. více informací

Impressum.

 

ait-česko s.r.o. 

České Budějovice
Vrbenská 2044/6 
370 01 České Budějovice

Praha
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Brno - Areál Slatina
Tuřanka 1554/115b
627 00 Brno 

 

Jednatel: 

Petr Bareš

 

Kontakt:

Infolinka zdarma: 800 888 101  
E-Mail: infoNO SPAM SPAN!@ait-cesko.cz

 

Obchodní rejstřík: 

IČO: 28077458 ∙ DIČ: CZ28077458

Reg. u KS v Českých Budějovicích
Oddíl C ∙ vložka 15887

 

Odpovědný za obsah podle § 55 RStV: Petr Bareš

 

Online Dispute Resolution

Evropská komise poskytuje online platformu pro řešení sporů na adrese ec.europa.eu/consumers/odr/, kterou mohou spotřebitelé využít k urovnání sporu a další informace o řešení sporů.


Mimosoudní řešení sporů

Nejsme povinni ani ochotni se účastnit postupu urovnání sporu před orgánem pro řešení spotřebitelských sporů v případě sporu se spotřebitelem.


Podmínky použití.

Všechna práva vyhrazena. Všechny informace na stránkách jsou vlastnictvím společnosti ait-česko s.r.o. (dále jen provozovatel) nebo ait-deutschland GmbH a jsou předmětem jejich autorských práv.

Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek bude řídit předpisy platnými na území České republiky, dobrými mravy a těmito podmínkami.

Obsah internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek.

 

Odpovědnost za odkazy.

Na těchto stránkách naleznete odkazy na internetové stránky třetích subjektů. Pro všechny tyto odkazy platí, že provozovatel nenese za obsah příslušných stránek žádnou odpovědnost.