Tato webová stránka používá cookies ke zjednodušení používání webových stránek. více informací

Impressum.

 

ait-česko s.r.o. 

České Budějovice
Vrbenská 2044/6 
370 01 České Budějovice

Praha
V Lomech 2376/10a
149 00 Praha 4 - Chodov

Brno - Areál Slatina
Tuřanka 1554/115b
627 00 Brno 

 

Jednatel: 

Petr Bareš

 

Kontakt:

Infolinka zdarma: 800 888 101  
E-Mail: infoNO SPAM SPAN!@ait-cesko.cz

 

Obchodní rejstřík: 

IČO: 28077458 ∙ DIČ: CZ28077458

Reg. u KS v Českých Budějovicích
Oddíl C ∙ vložka 15887

 

Odpovědný za obsah podle § 55 RStV: Petr Bareš

 

Online Dispute Resolution

Evropská komise poskytuje online platformu pro řešení sporů na adrese ec.europa.eu/consumers/odr/, kterou mohou spotřebitelé využít k urovnání sporu a další informace o řešení sporů.


Mimosoudní řešení sporů

Nejsme povinni ani ochotni se účastnit postupu urovnání sporu před orgánem pro řešení spotřebitelských sporů v případě sporu se spotřebitelem.


Podmínky použití.

Všechna práva vyhrazena. Všechny informace na stránkách jsou vlastnictvím společnosti ait-česko s.r.o. (dále jen provozovatel) nebo ait-deutschland GmbH a jsou předmětem jejich autorských práv.

Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek bude řídit předpisy platnými na území České republiky, dobrými mravy a těmito podmínkami.

Obsah internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek.

 

Odpovědnost za odkazy.

Na těchto stránkách naleznete odkazy na internetové stránky třetích subjektů. Pro všechny tyto odkazy platí, že provozovatel nenese za obsah příslušných stránek žádnou odpovědnost.

 

Koncepce a design.

BERGWERK Werbeagentur GmbH