Tato webová stránka používá cookies ke zjednodušení používání webových stránek. více informací

Naše značky.

alpha innotec

The better way to heat.

Značka alpha innotec se již od roku 1998 řadí ke špičkovým výrobcům na trhu tepelných čerpadel. V rámci ait-deutschland GmbH zaujímá alpha innotec pozici specializované značky určené výhradně  pro odborné partnery. Jako lídr v oblasti inovací představuje alpha innotec vrchol současné technologické, vývojové a designové úrovně tepelných čerpadel.

přejít na tepelná čerpadla alpha innotec

Samsung

Inspirovat svět, vytvářet budoucnost.

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček. Společnost ait-česko je největším distributorem klimatizací a tepelných čerpadel Samsung na českém trhu a zároveň držitelem ocenění Platinový distributor AC zařízení Samsung.

přejít na tepelná čerpadla a klimatizace Samsung

Rhoss

Creating your comfort

Rhoss je společnost specializovaná na návrh a výrobu produktů a systémů pro klimatizaci a vzduchotechniku. Společnost byla založena v roce 1968 a okamžitě se stala lídrem v oblasti ocelových kotlů pro vytápění domácností. Do světa klimatizace vstoupila v roce 1971 výrobou ventilátorů a následně i chladicími jednotkami. Již více než 50 let je Rhoss zárukou inovace, kvality a nejvyšší úrovně služeb. To je to, co nás činí ideálním partnerem pro systémy HVAC (topení, větrání a klimatizace).

Ait-česko s.r.o. jako zástupce výrobce značky RHOSS zajišťuje prodej a záruční/pozáruční servis.

Pro více informací prosím kontaktujte naší infolinku

Infolinka: 800 888 101
E-mail: infoNO SPAM SPAN!@ait-cesko.cz

přejít na HVAC rhoss.cz

NOVELAN

heizen. kühlen. lüften.

Značka NOVELAN stojí již třicet let v popředí vývoje tepelných čerpadel. Snadná instalace, intuitivní ovládání a čistý design dělají z tepelných čerpadel NOVELAN univerzální řešení vytápění i chlazení pro jakékoli nasazení.

přejít na tepelná čerpadla NOVELAN

KKT chillery

Vysoký výkon,
Ekonomické řešení.

 KKT chillery jsou inovační hnací silou na trhu průmyslových chladicích systémů. Značka kombinuje desetiletí know-how v termodynamických procesech s požadavky na energeticky efektivní řešení chlazení pro širokou škálu aplikací.

přejí na KKT chillers