Tato webová stránka používá cookies ke zjednodušení používání webových stránek. více informací

Naše společnost.

Společnost ait-česko, s.r.o., je dceřinou společností německého výrobce tepelných čerpadel alpha innotec, společnosti ait-deutschland GmbH. Zároveň jsme oficiálním servisním partnerem a největším distributorem klimatizací a tepelných čerpadel Samsung. Jako jedni z mála jsme držiteli ocenění Platinový distributor AC zařízení.

 

Zkušenostmi vyladěné know-how.

Naše téměř desetileté zkušenosti s klimatizacemi a tepelnými čerpadly Samsung, zrovna tak jak jako dvacetiletá tradice výrobce tepelných čerpadel a větracích jednotek alpha innotec, představují dokonalý základ pro zvládnutí nejen rutinních, ale i těch nejnáročnějších projektů v oblasti vytápěcí, klimatizační a chladicí techniky. 

 

Kvalita a inovace v jádru produktů.

Dodávané výrobky zastupují špičku současné nabídky tepelné, chladicí a klimatizační techniky. Produkty Samsung HVAC jsou dlouhodobě synonymem pokročilé technologie, výjimečného výkonu a vysoké účinnosti. Značka alpha innotec patří již od roku 1998 k lídrům v oblasti tepelných čerpadel a větracích jednotek. Díky neustálým investicím do výzkumu a vývoje přichází alpha innotec i Samsung pravidelně s inovacemi, které definují nové standardy tepelných čerpadel, klimatizací a větracích jednotek. 

 

Výkonové portfolio pro každý požadavek.

Dodáváme řešení pro vytápění a chlazení od rodinných domů, přes kanceláře až po bytové domy a velké komplexy komerčních staveb. Díky širokému portfoliu produktů s Vámi vybereme kvalitní a dlouhodobě udržitelné řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám. Součástí našich služeb je odborné poradenství, projekce, technický dozor, záruční i pozáruční servis.